Express-i e përjeton rëndë shpalljen e Shpend Ahmetit “Kryetar i Muajit” nga CityMayors.com

0
719

Shpendi ne mediat e huaja

Siç edhe është pritur, Gazeta Express e ka përjetuar rëndë shpalljen e Shpend Ahmetit kryetar të Muajit Janar mga citymayors.com. Lajmin e mbrëmbshëm të transmetuar së pari nga Gazeta Blic për këtë shpërblim mund ta lexoni KËTU.

Që Express-i por dhe pronari Berat Buzhala i cili ushtron fushatë frontale kundër VV!-së në përgjithësi dhe Ahmetit në veçanti nuk do të pajtohej aspak me këtë nderë megjithatë pritej…. Por që sot do të kërkojnë dhe zbulojnë… argumente kundër këtij nderimi që i bëhet një Kryebashkiaku të cilat janë sa banale aq edhe për t’u skuqur- kjo nuk pritej. Për këtë mund të bindeni vet nëse e lexoni “gjetjen” e Express-it KËTU.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu