Fahri Musliu në një emision televiziv serb: Të rinjtë në Kosovë e dëgjojnë Cecën (VIDEO)

0
1450

fahri-musliu

Gazetari i njohur nga Prizreni Fahri Musliu, që jeton në Beograd, në një emision televiziv serb, duke folur për realitetin në Kosovë ka thënë se rinia kosovare është e izoluar, por ai ka theksuar se të rinjtë dëgjojnë me qef këngëtarët serbë.

Musliu ka thënë se të rinjtë kosovarë dëgjojnë këngëtaren serbe Ceca apo dhe Zdravko Colic dhe bendin boshnjak Hari Mata Hari. Për preferencat muzikore të të rinjve nga Kosova Musliu flet nga minuta 1:05:02.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=847sscqw9MQ” width=”560″ height=”315″]

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu