Fillon mbledhja e kryesisë së PDK-së

0
720

Thaqi dhe Kuqi

Partia Demokratike e Kosovës ka filluar mbledhjen e kryesisë. Ky takim vjen pas ndryshimit të qëndrimit të Bllokut sa i përket kryetarit të Kuvendit.

Mbledhja ka filluar në ora 12:00, ndërkohë, KosovaPress do të njoftojë më vonë rreth këtij takimi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu