Fillon përleshja mes Policisë dhe Veteranëve (Foto)

0
1037

Protestat e veteraneve

Policia e Kosovës pas ultimatumit që u ka dhen veteranët të shpërndahen për pesë minuta, ka intervenuar briutalisht kunder Luftëtarëve të UÇK-së duke lenduar dhjetra veterane.

Drejtuesi i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave të Luftëtarëve të UÇK-së po u bën thirrje gy paleve për qetësi.

protesta

protes2006

protesta

 

kac2

 

kac3

 

protesta-kacanik-2

 

veteran20c

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu