FOTO LAJM/ Vajza e Niko Peleshit: Trump, t’q**** robt

0
1800

Fitorja dhe betimi Donald Trump si President i SHBA-së, ka zemëruar jo vetëm Edi ramin, por të gjithë pas tij, në parti.
Më i zemëruar duket Niko Peleshi, i cili familjarisht as nuk e fsheh këtë “zhgënjim”.
Jo vetëm kaq, por vajza e tij, Aleksia Peleshi, me fjalët “e fundit” të fjalorit, “e ka mbushur gojën” dhe rrjetet sociale, duke e sharë (dhe jo vetëm) Donald Trum, nga robt…

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu