FOTO/ Pema e rrallë në Tropojë që mahnit turistët

0
1404

pema

“Esht realitet dhe ndodhet Bregut te lumit te Sylbices”. Për të gjithë ata që vijnë nga Tropoja e dinë mirë ku ndodhet ky vend. Një faqe në Facebook me emrin “Tropoja” ka postuar foton në fjalë. Të gjithë komentuesit janë të habitur. Disa prej tyre kërkojnë që ajo të shpallet monument natyre dhe të mbrohet njëlloj si “Pisha Flamur” në Llogara.

pema-1

pisha-qafellogara

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu