Ganimete Musliu këmbëngulëse: Nuk do të votojë Gjykatën Speciale

0
576

Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka thënë se do të mbetet këmbëngulëse se nuk do të voton për Gjykatën Speciale.  

“Unë nuk do t’i votoj amendamentet që i hapin rrugë Gjykatës Speciale ku denohet lufta çlirimtare. Qëndrimi im mbetet ai që është, dhe do të mbetet deri në pafundësi kështu”, ka thënë ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu