Gastronomët e shpallin Qeverinë “Non Grata”: S’ka kafe për juve

0
160
Gastronomët e shpallin Qeverinë “Non Grata”: S’ka kafe për juve

Shoqata e Gastronomëve ka shpallur Qeverinë, persona NON GRATA.

S’ka konsideratë për neve, s’ka kafe për juve, thonë Gastronomët, përcjellë Gazeta Blic.

Ata thonë se Qeverisë nuk do i shërbejnë në kafe, bare dhe restorante.

Vendimi thonë se hyn në fuqi menjëherë.

Ky është njoftimi i tyre i plotë:

S’ka konsideratë për neve, s’ka kafe për juve.

Shoqata e Gastronomëve në emër të gjithë anëtarëve shpall Qeverinë e Kosovës NON GRATA (të padëshirueshëm). Nuk do t’ju shërbejmë në kafe, bare dhe restorante.

Vendimi hyn në fuqi menjëherë.

Gastronomët e shpallin Qeverinë “Non Grata”: S’ka kafe për juve

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu