Gëzuar, përjetë e mot!

0
660

Krishtlindjet në AL

Gazeta „Zëri I Kosovës“ i uron Krishtlindjet gjith vllezerve Shqiptar të besimit të Krishterë.
Paqja, lumturia dhe dashuria qofshin me ju dhe familjet tuaja.
Paçi begati dhe një Vit të Mbarë. Gëzuar! Gëzuar, përjetë e mot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu