Gjak dhe lot: Skena dramatike të emigrantëve në kufirin hungarez (Video+18)

0
1056

kufiri ne H

Këto janë skenat dramatike në kufirin serbo-hungarez, pasi policia hungareze kanë përdorur gaz lotsjellës, llak piper dhe ujë me presion kundër turmës.

E gjitha filloi pasi refugjatët kryesisht meshkuj janë munduar të thyejnë barrierat kufitare me dhunë, shkruan RT Deutch, transmeton lajmi.net.

Fëmijët bërtitnin dhe u traumatizuan dukshëm, sepse ata ranë në mes të përdorimit të gazit lotsjellës.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?t=6&v=PgnWvkfrsj0″ width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu