Grafit i ri në Pejë për Veselin, Thaçin e Mustafën (Foto)

0
953

Grafiti

Pas grafiteve për presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga, dhe për kryeparlamentarin Kadri Veseli, në Pejë, në orët e vona të së enjtes janë parë edhe grafite të “treshes” Kadri Veseli – Hashim Thaçi – Isa Mustafa.
Grafiti është bërë në rrugën “Isa Dema” në qytetin e Pejës.

Nën grafitin Veseli-Thaçi-Mustafa shkruan “Inglourious Basterds”. Ky është titulli i një filmi të realizuar në vitin 2009, me rol kryesor aktorin e famshëm Brad Pitt. Në këtë film ai së bashku me një grup ushtarësh hebrenj bëhen bashkë për të kryer krime ndaj nazistëve.

Grafiti

Kadri Veseli

Atifeti cullak kreit

Atifeti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu