Gruaja e ambasadorit të BDI’së mban tre flamuj në protestë (FOTO)

0
615

Protestat

Bashkëshortja e ambasadorit të BDI-së Agron Buxhaku, Meri Nikollova ka postuar në fotografi në Facebook ku shihet me tre flamuara në fytyrë, atë shqiptar, maqedonas dhe flamurin e BE-së.

Ajo ka shkruar shkurt mbi fotografitë “Shkojmë”.

Protesta 1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu