Haradinaj nominon Arbër Grabovcin, kandidat për kryetar të Pejës

0
566

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka bërë të ditur se së bashku me kryetarin e degës së AAK-së në Pejë, ka nominuar si kandidat për kryetar komune, Arbër Grabovcin.

“Besimi im në Arbërin buron nga vlerat e tij dhe familjes atdhetare ndër breza. Kam bindje të plotë se Peja do ta mbaj mend Arbërin si kryetar që gërshton të gjitha vlerat që i posedon qyteti i zemrës time Peja” shkruan Haradinaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Sot, së bashku me Dr. Ali Berisha, kryetar i degës së AAK-së në Pejë nominova z. Arbër Grabovci, kandidatin tonë për komunë, kryetarin e ardhshëm të Pejës.

Besimi im në Arbërin buron nga vlerat e tij dhe familjes atdhetare ndër breza. Kam bindje të plotë se Peja do ta mbaj mend Arbërin si kryetar që gërshton të gjitha vlerat që i posedon qyteti i zemrës time Peja.

Arbërin, si një ndër themeluesit e parë të degës në Pejë, një qytetar i ndershëm dhe i përkushtuar, që tani e uroj si kryetar të Pejës.

https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/posts/2230683540389381

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu