Hatim Baxhaku s’do të jetë në seancë për zgjedhjen e Thaqit!

0
1059

Hatim Baxhaku

Sapo ka ardhur befasia e parë. Deputeti i LDK-së, Hatim Baxhaku ka thënë se nuk do të marrë pjesë në seancën e zgjedhjes së Hashim Thaqit.

Ai këtë gjë e ka bërë të ditur në një shënim në Facebook.

Shënimi i plotë:

“Te nderuar qytetare, miq , dhe votues te mi. Duke pasur nje kerkese enorme per nje deklarim timin rreth zgjedhjes se Presidenti dua t’Ju njoftoj se do te respektoj vullnetin tuaj te shprehur gjitheandej ne takimet me Ju por dhe bindjet e mia dhe sot nuk do te jam pjese ne seancen ku Hashim Thaqi do te votohet per president. Ju faleminderit per perkrahje, besim dhe mirekuptim.

Hatim Baxhaku – deputet”(sic).

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu