Haxhi Shala hyn ne Kuvend duke kenduar “Marshi i UÇK-se”

0
1089

I plotësuar 13:07

Haxhi Shala ndërron mendjen, do ta votojë Qeverinë “Hoti”

Deputeti i Nismës, Haxhi Shala, tha se ka ndryshuar qëndrimin e tij për mosvotimin e Qeverisë “Hoti”.

Ai tha se do ta votojë Qeverinë “Hoti”, raporton “Zeri.

Haxhi Shala, me pseudonimin e Luftes Komandant “TOPI” tha se sot te gjithe duhet te kendoim Kengen “Marshi i UÇK-se”.

Kjo kenge na kujton Sakrificen qe bene qe sot te jemi te lire dhe te kemi Shtet Sovran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu