Homazh Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu me 2 Nentor 2016!

0
922

Afrimi dhe Fahriu

Ne ora 11.00 homazhe ne fsh. Llugë,te Obelisku i Heroit te Kombit Afrim Zhitia!

Ne ora 12.00 homazhe te Prmendoret e Heronjeve te Kombit Fahri dhe Bahri Fazliu ne fsh. Llaushë!

Ne ora 14 nderim ne Breg te Diellit ne vendin ku kane rene heroikisht Heronjet e Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu!

Keshilli Organizativ

obelsku-afrim-zhitia

ismet-sylejmani-1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu