Ibrahim Kelmendi uron arrestimin e shpejt të Musa Xhaferrit

0
1019

Ibrahim Kelemndi

Miku i afërt i Ali Ahmetit, Ibrahim Kelmendi, ka uruar që sa më shpejtë Prokuroria speciale ta arrestojë Musa Xhaferin, shkruan “Lajm”.

“FATIME FETAI – PROKURORE E PROKURORISË SPECIALE NË SHKUP,
SOT U BË HIT ME PADITË QË I NGRITI KUNDËR PUSHTETARËVE TË KRIMINALIZUAR…

Uroj që ndokush t’i përkthej padinë dhe kërcënimet që publikoj sot në konferncë shtypi Prokurorja Fatime Fetai.
Uroj që përmes padisë se radhës t’ia vë prangat edhe Musa Xhaferit!

Uroj që edhe në Kosovë dhe Shqipëri të kemi nga një Fatime!”, ka shkruar Kelmendi në Facebook.

Ibrahim Facebook

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu