Isa Mustafa: Jabllanoviqi kërkoi falje, unë s’mund ta shkarkoj

0
799

Isa i mustafes

Kryeministri Isa Mustafa ka thënë se ministri Aleksandar Jabllanoviq është bërë temë kryesore e Kosovës.
Sipas Mustafës, nuk duhet të merremi më me deklaratat e Jabllanoviqit, meqë sipas tij, ky i fundit tashmë është sqaruar dhe ka kërkuar falje.

“Ai publikisht e ka sqaruar deklaratën e tij, ka kërkuar falje nga nënat gjakovare.Nuk lejoj asnjërin nëse është bërë një fyerje për nënat gjakovare, por mendoj se Jabllanoviq e ka dhënë arsyetimin e tij”, ka thënë Mustafa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu