Isufi: Lutfi Hazirit nuk e di as zonën në të cilën ka luftuar (Video)

0
686

Ahmet Isufi

Ahmet Isufi, nënkryetar i AAK-së, për listën e veteranëve ka thënë se gjithçka është politike dhe se po përfundon me motive politike.

Këto komente ai i bëri në emisionin ‘Rrokum Roll’, me Fidan Jupollin në Televizionin Rrokum.

Isufi ka theksuar se kryetarin e Gjilanit, Lutfi Hazirin, e konsideron si qytetar të Gjilanit dhe se komandantet në të cilën thirret ai ata kanë qenë në ekzil.

Për zgjedhjet në AAK ai ka theksuar se kanë hapë një reformë dhe që në start ka pasë ndryshime. /Rrokum

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ltv7C2_W2Jw” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu