Ja identiteti i tre policëve të vrarë sot në Kumanovë

0
889

maqedonet

Mediat maqedonase raportojnë se familjet e të vrarëve kanë raportuar se gjatë pjesëmarrjes në aksionin e sotëm të policisë në Kumanovë, kanë mbetur të vrarë dy policë nga Tetova të moshës 32 vjeçare.

Aleks Samoilovski

Zharko Kuzmanovski, të dy të martuar dhe prind me nga dy fëmijë.

Ndërsa, polici i vrarë nga Gostivari është Nenad Serafimovski 28 vjeçar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu