Ja me çfarë fjalë e kërcënoi Kujtim Shala ….

0
1056

Aida Derguti

Aida Dërguti, nënkryetare e Lëvizjes Vetëvendosje, ka treguar në Klan Kosova se si zëvendëskryeministri dhe ministri i Kulturës, Kujtim Shala, i ka kërcënuar deputetët e opozitës me fjalët:

“Ju çaj!”.

“Por, këto kërcënime nuk çojnë peshë te unë”.

“Pastaj u përfshi edhe Rexhep Selimi”, ka thënë ajo.

Ajo ka thënë se për Isa Mustafën, prona private e tij në Prapashticë më e vlefshme se Kosova.

“Isa Mustafa, kryeministër i dobët. Pa Hashim Thaçin, z.Mustafa as hapin nuk e bënë. Kështu po del nga arsyetimi që Mustafa e dha sot për mos raportimin e tij në Kuvend”, ka thënë ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu