Ja momenti kur Haradinaj i referohet gjenitaleve dhe e quan peder Murat Mehajn (VIDEO)

0
740

Rambo

Kyetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shpërthyer sërish sot me kritika dhe akuza në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme. Më pas, Haradinaj ka dhënë dorëheqje nga Komisioni.

Ai e ka quajtur “peder”, kryetarin e Komisionit për demarkacionin me Malin e Zi, Murat Mehën ndërkohë që gjatë kësaj mbledhjeje ai është referuar edhe gjenitaleve duke thënë se nuk askush nuk mund të tallet me Kosovën kështu sic po ndodhë.

Ja videoja

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=0RsADzPPDOI” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu