Ja sa vota jozyrtarisht ka fituar Blerim Reka?!

0
886

Kandidati i pavarur për president Blerim Reka sipas të dhënave jozyrtare të shtabit analitik të tij ka fituar mbi 80 mijë vota.

Kjo është bërë e ditur për INA nga përfaqësues që përkrahin kandidatin Blerim Reka, rrethe gjysma e Shqiptarve qe kan dalur te votoin, kan votuar per Blerim Reken dhe pjesa tjeter per Kandidatet Maqedon.

Sipas të dhënave të KSHZ deri në ora 18.30 në komunat me shumicë shqiptare kanë votuar mbi 160 mijë votues.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu