Jakup Krasniqi e zbulon një super sekret, ku Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Rexhep Selimi e lanë pa armë Fehmi Lladrovcin

0
976

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka thënë se për çështjen e pasjeve me armë është marrë Hashim Thaçi, Kadri Veseli dhe Rexhep Selimi.

“Ai ka kërkuar armatim më të mirë, më cilësorë. Ne kishim armë por ai ka kërkuar. Ky nuk është faji im sepse ska qenë punë e imja ndarja e armëve. Kanë qenë njerëzit e caktuar dhe ata duhet të tregojnë pse e kanë lënë në atë gjendje Fehmiun. Janë Hashimi, Kadriu, Rexhep Selimi që kanë qenë në atë grupin që e kanë pasur për detyrë ndarjen e armëve”, tha Krasniqi në emisionin “Politikë” në Tribuna Channel.

NDIQENI RRËFIMIN E TIJ:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu