Jepen para falas dhe njerëzit nuk i marrin (Video)

0
704

Parat falas

Të gjithë punojnë për para. Mirëpo kur ato jepen falas duket se askush nuk do. Nejse, mbase me raste. Shikoni këtë video, ku pak kush ndalon për të marr para nga kutia në të cilën shkruan (Para Falas). A do ti merrnit ju?

[youtube url=”http://channel.nationalgeographic.com/channel/brain-games/videos/take-the-money-and-run/?cmp=user_post” width=”560″ height=”315″]

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu