Kadri Veseli, i dergon Mesazh Drenasit

0
908

Kadri veseli

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, më në fund ka komentuar rezultatin e raundit të parë të zgjedhjeve në Drenas. Faktin që PDK ka dështuar, për herë të parë, që këtë komunë ta marrë që në raundin e parë zgjedhor, Veseli thot se ndihet i fyer dhe deshperuar nga Votuesit e Drenasit.

Ky është reagimi i Veselit në “Facebook”: 

Dje, Partia Demokratike e Kosovës dhe kandidati ynë z. Ramiz Lladrovci, shënuan humbjene pare në zgjedhjet e jashtëzakonshme për Kryetar të Komunës së Drenasit. Ua bei me die Drenasit dhe Votuesve te Drenasit se kjo sjellje e tyre esht e papranushme dhe e patolerueshme per Partin demokratike të Kosovës.

Keni mendjen me 18 Janar 2017 se si po votoni sepse PDK-ja nuk toleron kete sjellje tuajen me PDK-ne.

Ne u Çliruam dhe u zhvilluam, u beme Spitale dhe Rruge, kurse ju na deshpruat dhe na behet te ndihemi keq ne Drenice, Kosove dhe Evropen Demokratike e Rrugen Euroatlantike.

Kujdes me 18 Janar 2017 se po mbytni veten

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu