Kështu e falsifikojnë maqedonasit historinë, shikojeni dokumentarin (Video)

0
883

Maqedonia e lashtë dhe ajo e sotme. Një udhëtim që zbulon të vërtetat, rrënjët, deformimet, dhe gjithçka tjetër. E gjitha vjen e përmbledhur në këtë emision.

Cila është lidhja mes Maqedonisë së lashtë dhe asaj të sotme? Si manipulohet historia? Gazetari Marin Mema sjell një investigim në qendrat kryesore. Çfarë fsheh nëntoka e tyre?

Ndiqni videon e Marin Memës së Top Channel, e plota që sjell të vërtetat e jashtëzakonshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu