Këta janë 10 të vrarët në Kumanovë, 9 nga Kosova

0
1004

Macedonien

Autoritetet kosovare në Shkup kanë identifikuar personat e vrarë në Kumanovë. Përveç Nusret Kaloshit i cili është nga Shkupi, të gjithë tjerët thuhet janë nga Kosova. Portali Shqipmedia ju sjell emrat e të vrarëve:

Te vdekur(konfirmim me telefon nga Laboratori):

1. Mirsad NRECA-17.06.1979

2. Beg RIZAJ-25.12.1977

3. Hisen RUSHITI-20.07.1965

4. Samid KASTRIOTI(DESTANI)-14.12.1975

5. Turgaj GASHI-13.04.1978

6. Arben REXHAJ-17.09.1971

7. Xhafer ZYMBERAJ-18.05.1972

8. Fatlum VISHESELLA-16.08.1983 dhe

9. Valon KABASHI-14. 08.1985

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu