Këta janë kandidatët e propozuar për deputetë nga LVV-ja deri tani

0
730

Qendra e Prishtinës, kandidatët për deputetë nga Lëvizja VETËVENDOSJE! janë:

Albin Kurti

Liburn Aliu
Arben Vitia

Xhelal Sveçla
Glauk Konjufca

Fitore Pacolli
Albulena Haxhiu

Hatixhe Hoxha

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan

Nehat Osmani

Arjieta Rexhepi

Arbreshë Kryeziu-Hyseni

Luan Aliu

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Ferizaj

Alban Bajrami

Shqipe Metaj – Isufi

Valon  Ramadani

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren

Artan Abrashi

Arber Rexhaj

Drita Millaku

Yllza Hoti

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovic

Armend Muja

Arjeta Fejza

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Vushtrri

Fjolla Ujkani dhe Besim Muzaqi

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Therand

Sali Zyba

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Skenderaj

Hysni Mehani

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Istog

Valdet Januzaj

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Podujeve

Fitim Haziri

Saranda Bogujevci

Vendenis Lahu

Këshilli i Lëvizjes Vetëvendosje në Gjakove

Arberija Agoni

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu