Këto janë ndërtesat milionëshe të djemve të Isa Mustafës (VIDEO)

0
1218

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Lidhja e Terminalëve”.

Në këtë dokumentar, për herë të parë, me zë dhe figurë mund të shiheni sesi djemtë e Kryeministrit po ndërtojnë dy objekte gjigande në Prishtinë.

Po ku i morën ata parat?

Shikojeni videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu