Kjo është fotografia e fundit e luftëtarëve të Kumanovës (Foto)

0
2274

grupi

Në redaksinë e Indeksonline ka ardhur një fotografi e re ku shihen 6 nga 9 luftëtarët kosovarë të vrarë në përleshjet e fundit në Kumanovë.

Në anën e majtë të fotografisë shihet Mirsad Ndrecaj, në mes është Zhafer Zymberi, ndërkaq në anën e djathtë shihet Beg Rizaj, dhe persona te tjere te Grupit, të gjithe të armatosur dhe me amblema të UCK-së.

Fotografia është shpërndarë shumë shpejt nëpër rrjetet sociale nga të afër të këtyre të vrarëve në konfliktin e 9 dhe 10 majit në Lagjen e Trimave.

grupi 1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu