Klubi i Boksit “Peja

0
636

Klubi i Boksit “Peja”

Palestra e Sporteve “Karagaq”

044 501 333 / 044 244 370

Datë: 22.03.2013

 

Drejtuar: Mediave Elektronike dhe të shkruara

 

 

Njoft

 

Klubi i Boksit “Peja”, për nder të  24 Marsit Epopesë së Dukagjinit në bashkëorganizim me OVL-UÇK-së dhe  me KK Pejë ,ka organizuar Turneun Ndërkombëtar në Boks i cili do të mbahet me datën 23 Mars 2013 me fillim në ora 17.00,në Palestrën e Sporteve “Karragaç”-Pejë.Ky turne  ka karakter ndërkombëtarë dhe se do të ketë edhe pjesëmarrje të madhe të adhuruesve të Boksit  dhe  se  hyrja është gratis si dhe pritet pjesëmarrja e personaliteteve të jetës politike dhe shoqërore.

 

Me nderime  OVL-UÇK-së Pejë

 

 

Jeni të mirëseardhur!

 

Pejë 22.03.2013

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu