Koci: Kosova është para vdekjes klinike

0
874

koci

Avokati i njohur, Arianit Koci ka thënë se Kosova është jofunksionale e kjo për shkak të situatës politike në vend.

Koci përmes një postimi në Facebook ka thënë se Kosova është para vdekjes klinike dhe se kjo gjë nuk ka dyshim.

Ky është postimi i tij: 

Kosova është para vdekjes klinike!

Kosova është jofunksionale! Nuk ka dyshim.

Nuk ka konsensus politik për asgjē! Madje edhe për çështjet më madhore kombëtare.

Në këtë situatë kemi ardhur për shkak se çdo gjë është politizuar.

Liderët, me vite të tëra e kanë kultivuar ndarjen: partiake, regjionale, kombëtare, fetare dhe çdo lloj ndarje tjetër.

Ja kanë arritur. Jemi të përçarë!

Partitë politike dhe liderët e tyre e kanë fajin kryesor për këtë situatë

Madje, sa më e madhë partia, përgjegjësia është më e madhe!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu