E enjte, 14 Tetor, 2021
Kreu Kontakt

Kontakt

Na kontaktoni

Redaksia Zeri Kosoves
Peje, Kosove

Email: [email protected]

Rreth Nesh

ZERIKOSOVES eshte portali juaj informativ me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota.

Na Shkruani!

  Emri (kërkohet)

  Email (kërkohet)

  Titulli

  Mesazhi

  LATEST POSTS

  Kush është Besim Zeqiri “Kaça”, bosi shqiptar i kontrabandës që po...

  0
  Policia e Kosovës pas aksionit të sotëm kundër kontrabandës në vend, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e 5 personave të dyshuar, në...
  - Advertisement -