E premte, Dhjetor 2, 2022
Kreu Kontakt

Kontakt

Na kontaktoni

Redaksia Zeri Kosoves
Peje, Kosove

Email: [email protected]

Rreth Nesh

ZERIKOSOVES eshte portali juaj informativ me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota.

Na Shkruani!

[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]

LATEST POSTS

Profil: Krenar Shala – Qytetari ‘pa mendime’ që ëndërronte të bëhej...

0
Zotëri Shala, Zotëri Shala!” – piskaste moderatori Kushtrim Sadiku. Nga ajo rrëmujë fjalësh nga e cila s’kuptohej asgjë, megjithatë kuptohej që aty kishim një zotëri që...
- Advertisement -
sqSQ