Kosovarët gati për luftë, kapin armët dhe nisen për në Mitrovicë…

0
1354

Portali “Zeri I Kosoves” ka bërë në pyetje dje dhe sot, se a do të kapshin armët për luftuar në Mitrovicë, nëse Serbia do të tentonte ta merrte ?

Shumica e komentuesve janë shprehur të gatshëm se do ti kapnin armët dhe do të niseshin për në Mitrovicë për të luftuar nëse një gjë e tillë kërkohet dhe do të ndodhte.

Shqiptaret e Kosoves janë shprehur gati për luftë dhe kanë thënë se kapin armët për tu nisur për Mitrovicë për ta mbrojtur atë.

Nëse Serbia provon të aneksoj Mitrovicën Veriore, a do të kapni armët për të luftuar ?

Përgjigjuni në komente me PO ose JO

639
1.1K
11

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu