Kryetari i Klinës i komenton Edi Ramës, i jep ide se si të përfitoj Shqipëria nga bregdeti

0
947

Kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota i ka kërkuar kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama një komunikim diskretë.

Bashota, i ka komentuar në një status të Ramës, duke i thënë se dëshiron një komunikim me të, për t’i dhënë ide për pushimet ku do të përfitonte Shqipëria edhe disa miliona euro vetëm për këtë verë dhe pastaj cdo vit.

Ja komenti i tij:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu