kur Edi Rama e përqafon ‘fort’ Shpend Ahmetin (Foto)

0
576

kur Edi Rama e përqafon 'fort' Shpend Ahmetin (Foto)

Edi Rama në raste të caktuara tregohet shumë i dashur, në të tjera raste tepër i ashpër. Varësisht nga kundërshtarët politik edhe ‘dashuria’ e kryeministrit të Shqipërisë del në pah.

Megjithatë, kur bëhet fjalë për dy politikanë kosovarë, Rama i heqë “dorëzat” dhe i përqafon fort ata, saqë për një moment duket se po ua zë frymën, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarin e Prishtinës, që Rama i referohet si kryebashkiak, Shpend Ahmeti.

Me këta dy Rama nuk kursehet, siç ndodh edhe dje gjatë vizitës në Prishtinë.

Ja për çfarë bëhet fjalë konkretisht… tregojnë fotografitë.

kur Edi Rama e përqafon 'fort' Shpend Ahmetin (Foto)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu