Kush po i provokon shqiptarët?!

0
664

Çfarë kërkonte diplomati grek në qytetin e lashtë ilir? Përse gërmimet ilegale u fshehën dhe çfare iu ofrua njerëzve të caktuar për të heshtur?

Trafiku, harresa, shkatërrimi…

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të Top Channel.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu