Ky do të jetë drejtori i ri i KEK-ut

0
635

Pas shkarkimit të drejtorit menaxhues, Njazi Thaçit dhe zëvendësit të tij, Bordi i ri i Drejtorëve të KEK-ut, ka caktuar u.d të drejtori, Luigj Imerin, raporton portali “Front Online”.

Imeri është menaxher i KEK-ut, përkatësisht drejtor i TC Kosova B.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu