Ky është heroi i ditës që shpëtoi fëmiun në Lumbardhin e Pejës

0
137

Qytetari Visar Berisha nga Peja ishte personi i cili, me të parë se fëmiu ra në rrjedhën e Lumbardhit, nuk priti për asnjë moment dhe u hodh për të shpëtuar jetën e tij.

Sipas informacioneve, Berisha në jetën e përditshme punon si personel sigurimi në kompaninë Elkos Group.

Ndryshe, siç raportouan mbreme Mediat, rasti kishte ndodhur kur fëmiu me motorin elektrik po shëtiste afër lumit, ra në të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu