Ky është i riu nga Lipjani që vdiq në aksidentin e sotëm në Suharekë

0
1453

Sot në mesditë, në magjistralen Suharekë-Shtime, përkatësisht te Giri në Suharekë, ka ndodhur një aksident me fatalitet, ku humbën jetën tre persona.

Në aksidentin që ndodhi mes një veture, një kamioni dhe një kamionete, vdiqën tre djem të rinj.

Dy prej tyre ishin nga Prishtina, kurse njëri nga Lipjani.

I riu nga Lipjani që ndërroi jetë në aksidentin fatal është Leonard Retkoceri (1998) nga fshati Llugaxhi i kësaj komune.

Prokurori ka bërë të ditur se tre të rinjtë kishin marr veturën me qera, me të cilën u aksidentuan sot rreth orës 12:30.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu