Ky është personi që kreu vrasjen në Pejë (Foto)

0
1332
Vrasesi: Kreshnik Haliti

Indeksonline përmes burimeve anonime merr vesh seKreshnik Haliti  është personi që kreu vrasjen në orët e mbrëmjes  së djeshme në qytetin e Pejës.

Ai u arrestuar si i dyshuar për kryerjen e kësaj vepre.

Lajmin për arrestimin e të dyshuarit e konfirmoi, prokurori i rastit, Haxhi Sinanaj.

“Në bazë të kamerave e kemi identifikuar të dyshimtin dhe e kemi arrestuar. Edhe arma me të cilën është kryer vepra është konfiskuar. Tash po i nënshtrohet intervistimit”, tha Sinanaj.

Mentor Zeka

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu