Ky është sulmuesi i Berlinit (Foto)

0
1006

Është publikuar fotografia e tunizianit i cili besohet se ka kryer sulmin në Berlin
Mediat gjermane raportojnë se dokumentet e tij u gjetën nën ulësen e shoferit të kamionit me të cilin kreu sulmi, ku mbetën të vrarë 12 persona dhe 48 të tjerë të plagosur.

I dyshuari është identifikuar me emrin Anis. A i cili ka lindur në Tataouine të Tunizisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu