LAJMI I FUNDIT: Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19!

0
642

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan GazetaBlic.

Këtë e bëri të ditur vetë Selmanaj përmes një shkrimi në “facebook, ku thotë se sipas specialistëve shëndetësorë, ai është a-simptomatik.

Tutje Selmanaj njofton se do të izolohet në shtëpi për dy javët e ardhshme.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar,

Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik. Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme.
Do përpiqem që të gjitha obligimet e punës ti kryej nga shtëpia.

Driton Selmanaj

Të nderuar,Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor…

Posted by Driton Selmanaj on Tuesday, August 4, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu