LDK-ja kjo tradhtare nder vite!

0
2943
Teuta Rogova - Zemaj - Maloku
Armend Zemaj, Teuta Rugova dhe Doruntina Maloku ne foto me Baban a saje Enver Maloku.

Doruntinë Maloku tha se nuk do ta votojë Hashim Thaçin për president, por ajo ka heshtur për kuorumin, dhe tha se do të merrë pjesë në seancë.

Edhe deputeti Armend Zemaj, që e njeh mirë procesin e votimit, megjithëse nuk do ta votojë Thaçin të zgjidhet president, ai tha se do ta bëjë kuorumin, dhe vajza e Ibtahim Rugoves, Teuta Rugova po hesht per pjesmarrjen e saje ne kuorum qe po e mundeson zgjedgjen e Hashim Thaqit President te Kosovës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu