LDK-ja merr kritika nga brenda: Përjashtimi dhe injorimi i anëtarëve solli humbjen në Podujevë

0
518

Anëtari i LDK-së dhe ish zëvendës ministri i Jashtëm, Anton Berisha kërkon që kjo parti të kthehet në gjenezë.Këtë Berisha e ka kërkuar pas rezultatit të zgjedhjeve në Podujevë ku LDK-ja e humbi komunën e cila konsiderohej bastion i saj.

Berisha thotë se ky rezultat në Podujevë është treguesi më i mirë që përjashtimi e injorimi i anëtarit të vet të shkakton humbje në një komunë tradicionale.

Ky është postimi i tij i plotë:

https://www.facebook.com/anton.berisha.1884787/posts/199622861765341

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu