Lea Legisi nga Durrësi: Ti je si Tekila

0
2710

Lea Legisi 1

Lea Legisi (18 vjeç),është vajzë simpatike nga Durrësi, e cila këto ditë po merr pjese ne festivalin e muzikes „Prizreni Fest“ me kengen e saje qe sapo doli ne klip „Ti je si Tekila“ ne bashkpunim me kengtarin nga Prizreni, Flori Cocaj i cili në Kosovë njihet mjaft mire me muziken dhe kengen e tij.

Lea Legisi

Lea Legisi esht e njohur në Kosovë dhe ne Festivalin „Prishtina Fest“ ku u prezentua me kengen „Dance & Love“ dhe „Unë t`kërkoj“

Lea mësimet e maturës i ndjekë në shkollën “Gjergj Kastrioti”, në Durrës. Asajë i pëlqen muzika, poezia,modelingu. Dëshiron të vazhdojë studimet e juridikut në Tiranë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HaQXoZWhJ6o&feature=youtu.be” width=”560″ height=”315″]

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu