Lëvizja Vetëvendosje, thërret konferencë të jashtëzakonshme

0
878

vv

Lëvizja Vetëvendosje ka thirrur sot konferencë të jashtëzakonshme nga 13:00.

Kryetari Visar Ymeri dhe sekretari Dardan Molliqaj do të flasin në të.

Edhe pse nuk e kanë specifikuar temën për të cilën do flitet burime të zeri.info, mësojnë se bëhet fjalë për vdekjen në burgun e Prizrenit, të aktivistit, Astrit Dehari dhe kërkimin e një hetimi të plotë të vdekjes së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu