“Lladrovci ka një incizim të Adem Jasharit. Me të ka shantazhuar Hashimim dhe Kadriun!” (VIDEO)

0
850

Jakup Krasniqi, kryetar i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, ka folur për një incizim të cilin e posedon Ramiz Lladrovci. Krasniqi në emisionin “Politikë” në Tribuna Channel, ka thënë se Lladrovci me atë video ka shantazhuar Hashim Thacin dhe Kadri Veselin.

“Ai ka shantazhu me një incizim të Adem Jasharit. Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli kanë qenë në armiqësi. Raportet e tyre me familjen e Adem Jasharit unë i kam balancuar. Incizimi nuk e di që çfarë është por nuk është në favor as të Kadriut as të Hashimit”, tha Krasniqi në Politikë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu