LVV dhe LDK, do takohet sot në 14:00 h, në Kuvendin e Kosovës

0
558

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës do të takohen për të nënshkruar marrëveshjen për koalicionin qeverisës.

Takimi do të zhvillohet në orën 14:00 në Kuvendin e Kosovës.

Në takimin që u mbajt të shtunën në mes të Isa Mustafës dhe Albin Kurtit, u tha se është përmbyllur 100 për qind harmonizimi i programit qeverisës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu